طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی وبسایت حرفه ای | نگاه وب

تهران - اندیشه - خیابان شاهد - مجتمع گل یاس - واحد 6

5 زبان برنامه نویسی برتر جهت آموزش در سال 2019

من هنوز آن روز را در سال 2013 به یاد می آورم که وقتی تصمیم گرفتم برنامه نویسی را یاد بگیرم. این یکی از بهترین تصمیماتی بود که در زندگی ام گرفتم. اما قبل از شروع یادگیری، از خودم پرسیدم.

5 زبان برنامه نویسی برتر جهت آموزش در سال 2019

5 زبان برنامه نویسی برتر جهت آموزش در سال 2019

سلب مسئولیت: اطلاعات ارائه شده در این مقاله، نظر من و تحقیق شخصی بنده می باشد.
من هنوز آن روز را در سال 2013 به یاد می آورم که وقتی تصمیم گرفتم برنامه نویسی را یاد بگیرم.
این یکی از بهترین تصمیماتی بود که در زندگی ام گرفتم. اما قبل از شروع یادگیری، از خودم پرسیدم. 

برترین زبان برنامه نویسی در حال حاضر در جهان کدام است ؟

همانطور که در سال  2019 پیش می رویم، وقت خوبی است تا اولویت های آموزشی ما در سال 2019 را بازتاب دهیم. قبل از شروع صحبت کردن در مورد زبان های برنامه نویسی اجازه دهید این موضوع را روشن کنم:

من استدلال نمی کنم که هر زبان به طور عینی بهتر اززبان دیگری باشد. و همچنین موافق این نیز هستم که توسعه دهندگان در نهایت باید بیش از یک زبان برنامه نویسی را یاد بگیرند.
در ابتدا با اولین زبان برنامه نویسی آشنا شوید:

1. پایتون

پایتون یک زبان برنامه نویسی در حال رشد است و هیچ نشانه ای از کمرنگ شدن آن وجود ندارد. شما آن را در برنامه های کاربردی وب، برنامه های دسکتاپ، سرورهای شبکه، یادگیری ماشین، ابزار رسانه ای و غیره پیدا خواهید کرد.

ممکن است Python برای سرویس های Back-End و API ها و همچنین امنیت یا مهندسی قابل اطمینان سایت نیز مفید باشد.
در این مدت چارچوب توسعه وب مبتنی بر پایتون مانند Django ، Piramid و Turbo Gearمحبوبیت بیشتری به دست آورده اند.

در پایان، انتخاب خوبی برای برنامه نویسان مبتدی برای یادگیری پایتون است، زیرا زبان سطح بالا و آسان برای خواندن و درک زبان است. 

2. جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت محبوب ترین زبان با توجه به Stack OverFlow است. بیش از نیمی از همه توسعه دهندگان از جاوا اسکریپت استفاده می کنند. این زبان محبوب بخش عمده ای از توسعه Front-End را در بین برنامه نویسان برعهده دارد. و به سرعت در حال گسترش به دیگر بخش ها مانند توسعه بازی و (IOT) اینترنت از همه چیز است. آمار جاوا اسکریپت با توجه به بررسی Stack OverFlow برای سال 2018 بسیار عالی می باشد.

جاوا اسکریپت به شما امکان می دهد تا وب سایت های تعاملی را ایجاد کنید، و از آنجا که اکثر مرورگرها به نوعی جاوا اسکریپت را اجرا می کنند، این واقعا یک تکنولوژی وب و ابزار ضروری در کنار HTML و CSS است.

3. RUST

اگر قبل از نام RUST را نشنیده اید با من همراه باشید. این یک زبان برنامه نویسی سطح سیستم جدید است که در حال تغییر دادن راه هایی است که ما در مورد برنامه نویسی به آنها فکر می کنیم. RUST برای اولین بار در برنامه 2018 Stack OverFlow Developer به عنوان محبوب ترین و تحت تعقیب ترین زبان برنامه نویس قرار گرفت.

زبان RUST در ابتدا توسط بنیاد موزیلا توسعه داده شده و به عنوان یک زبان سطح پایین عمل می کند که مناسب برای عملکرد کدهای بحرانی می باشد. RUST با هدف اجتناب از اشاره گرهای آویزان، سرریز بافر یا هر گونه خطای حافظه ای دیگر ایجاد شده است.

برای یک مبتدی، ممکن است RUST کمی برای دشوار باشد، زیرا بر قوانین مختلف برای دستیابی به امنیت حافظه اصرار دارد. با این حال، توسعه دهندگان با تجربه آن را دوست دارند، و این کاملا امکان پذیر است که در چند سال آینده RUST یکی از برترین زبان ها خواهد شد.

4. GO 

GO یک زبان برنامه نویسی مانند پایتون است. از آنجایی که توسط گوگل توسعه یافته است که از دوستداران پایتون نیز می باشد، یک زبان ساده برای نوشتن مانند پایتون ارائه دادند، که بسیار کارآمدتر از C ++ است. GO ویژگی های بهتری برای نوشتن برنامه های اجرای همزمان فراهم می کند. در این دوران زمانی که برنامه های چند هسته ای نوشته می شوند، Go به این نیاز شما به خوبی پاسخ خواهد داد و همچنین پشتیبانی از همپوشانی در آن وجود دارد.

ترکیب بهترین جنبه های برنامه نویسی کاربردی و شی گرا، و همچنین مجموعه ای ارزشمند از ابزارهای توسعه درونی از ویژگی های این زبان است. بعضی از پروژه های خوب و مشهور از آن استفاده می کنند، به عنوان مثال، kubernetes و Ethereum Cryptozoic با زبان Go برنامه نویسی شده اند.

5. SWIFT

اگر می خواهید به توسعه تلفن همراه IOS بپردازید، باید Swift را به عنوان یک مسیر شغلی با درآمد بالا بررسی کنید. Swift یک زبان برنامه نویسی نسبتا جدید است که در سال 2014 عرضه شده است. این گزینه های جدید زبان اپل برای برنامه نویسی برنامه های بومی IOS و Mac-OS است. برنامه های بومی برای اجرای برنامه های ترکیبی بهتر عمل کرده اند و Sprite-Kit حتی ساخت بازی های 2D را آسان تر می کند. این بهبود در مورد قابلیت استفاده و عملکرد در مقایسه با Objective-C در نظر گرفته شده است.

Swift یک زبان استاتیک تایپ شده است به این معنی که XCode خطای شما را برای شما بررسی می کند، بنابراین خطاهای شما ساده تر می شود و حتی سریعتر عمل می کند. به هر حال، XCode ویرایشگر زبان Swift است.

نتیجه گیری

این نتیجه فهرستی از 5 زبان برنامه نویسی است که باید در سال 2019 یاد بگیرید.

همراه نگاه وب باشید و طراحی سایت خود را به ما ببسپارید.
 

دیدگاه کاربران

برترین مقالات هفته

برچسب ها

طراحی سایت ارزان طراحی سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای مجنتو ووکامرس وردپرس سئو بهینه سازی سایت بهینه سازی وبسایت گوگل رتبه گوگل فریلنسر آزادکاری کسب و کار Stack Overflow رنگ سال 2018 رنگ سال طراحی گرافیک گیت هاب آندروید کاتلین گوگل زبان های برنامه نویسی در حال رشد زبان برنامه نویسی برتر برترین زبان برنامه نویسی سال 2018 kotlin google github android بازی های ویدیویی گیم گیمر تاثیر بازی های ویدیویی بر روی مغز بازی های کامپیوتری لاراول laravel توسعه نرم افزار پکیج های لاراول laravel packages ابزار طراحی سایت ابزار طراحان سایت web designers ابزار طراحی web designers tools فریمورک های html5 فریمورک های css فریمورک های طراحی سایت طراحی سایت قالب آماده طرح آماده ایده برای طراحی سایت وکتور آیکون وکتور آیکون طرح لایه باز ویو جی اس قالب رایگان قالب آماده vue js قالب رایگان vue js vue js بهترین فریمورک های php php فریمورک لاراول فریمورک فالکون فریمورک سیمفونی طراحی سایت طراحی وبسایت
تماس با نگاه وب جهت طراحی سایت