طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی وبسایت حرفه ای | نگاه وب

تهران - اندیشه - خیابان شاهد - مجتمع گل یاس - واحد 6

10 مسیر طراحی سایت با پیشرفت تکنولوژی در سال نو میلادی

ترویج طراحی سایت ، چیزی است که من آن را "هر چیزی که راهکارهای ساختمانی هوشمند را توسعه می دهد" یا "پیشفرض اولیه، هر چیزی که محبوبیت به دست می آورد" نامیده می شود. داستان ها جهان ما را تعریف کرده اند. آنها به رشد خود ادامه دادند و هدفشان باقی مانده است: سرگرم کردن، برای به اشتراک گذاشتن تجربیات مشترک، آموزش و انتقال قومیت. کارکنان وب بدانند که در سال 2018 روند طراحی سایت چگونه خواهد بود.

10 مسیر طراحی سایت با پیشرفت تکنولوژی در سال نو میلادی

ترویج طراحی سایت ، چیزی است که من آن را "هر چیزی که راهکارهای ساختمانی هوشمند را توسعه می دهد" یا "پیشفرض اولیه، هر چیزی که محبوبیت به دست می آورد" نامیده می شود. داستان ها جهان ما را تعریف کرده اند. آنها به رشد خود ادامه دادند و هدفشان باقی مانده است: سرگرم کردن، برای به اشتراک گذاشتن تجربیات مشترک، آموزش و انتقال قومیت. کارکنان وب بدانند که در سال 2018 روند طراحی سایت چگونه خواهد بود. موفقیت طراحی مسطح غیرقابل توقف بود. پیشرفت تکنولوژیکی موجب تحول در شیوه همکاری، اجتماعی و کسب و کار شده است. بیایید به تغییرات جزر و مدی در دنیای تکنولوژی در سال 2018 نگاهی بیندازیم. ترجیحات به تدریج ارتقا می یابد، بنابراین تقاضای آنها برای کیفیت بهتر خواهد بود. انتظارات زیادی از مشتریان وجود دارد که انتظار می رود در سال 2019 ادامه یابد.
 

1. ظهور انیمیشن های CSS3

انیمیشن ها در بازار وب قرار دارند. آنها در وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرند تا تجربه وب سایت را ارتقا دهند و تعامل بیشتری داشته باشند. انیمیشن ها شامل فیلم های پس زمینه، گرافیک حرکت، اثرات پیمایش، تعاملات میکرو. انیمیشن CSS یک ویژگی قدرتمند است که توسط کاربران جذابیت جدی یافته است. انیمیشن های SVG استانداردهای جدید را در زمینه انیمیشن وب تنظیم کرده اند. حتی اگر ما رندر یا تغییر اندازه را در گرافیک SVG وجود ندارد، از دست دادن کیفیت نیز وجود نخواهد داشت.
 

2. اختلاف منظر

بازدید کنندگان را در سفر خود در مورد محصول خود را و آنها آن را دوست دارم. اختلاف منظر به شما کمک می کند تا توجه خود را جلب کنید و حوزه خاص خود را در اطراف محصولات خود ایجاد کنید. این به شما کمک می کند که شانس بیشتری برای ارتباط برقرار کنید زیرا روند وب سایت نوآورانه مطلوبیت سایت را بهبود می بخشد. وب سایت های این پارلکس یک تجربه پویا را ارائه می دهند که کاربر را تشویق می کند که در صفحه بیشتر باقی بماند.
 

3. تایپوگرافی

تایپوگرافی - هنر زیبا تنظیم متن و آن را جذاب تر زمانی که نمایش داده می شود. بازیابی با فونت ها اگر شما موفق به انتخاب آن نباشید خطرناک است

فونت های مناسب
اندازه فونت ها
فضای عمودی بین هر خطی که تایپ می کنید، فاصله مناسب بین هر شخصیت
عرض بلوک متن اگر می خواهید تجربه خواندن مطلوب داشته باشید.
تصمیم به سلسله مراتب فونتها یعنی
عنوان ها همیشه باقی خواهند ماند
زیر عنوان، معمولا کوچکتر است
متن در بدن، کوچکتر از زیر عنوان.
شما همچنین می توانید سلسله مراتب را با رنگ، فاصله و وزن فونت تعریف کنید.

 

4. مواد

یک چیز جزئی جزئی وجود دارد که شما تغییر می دهید و کاربران دوست خواهند داشت. این اساسا "زبان بصری" نامیده می شود. این یک چارچوب طراحی طراحی شده توسط Google است که مزایای شگفت انگیزی برای کاربر ارائه می کند.

طراحی مواد با استفاده از اشیاء صاف و سبک است. این از تجربه کاربر مراقبت می کند و به شما در برقراری تعامل با آنها کمک می کند. این تعاملات قابل توجهی است که کاربران را تحسین می کند. بهترین نمونه برای طراحی مواد، "واتساپ وب" است که در اینجا می توانید تعاملات، انیمیشن ها، UI / UX بهتر، سایه ها، دکمه ها، تعاملات کاربر و غیره را ببینید.
 

5. سرصفحه های ویدئویی

جای تعجب نیست که من می گویم که هدر های ویدئو محبوب می شوند. بهترین کار این است که یک ویدیو تاریک با متن سبک داشته باشید. این امر با خوانایی خوب ایجاد می کند. بالاتر از آن، یوتیوب ساده می کند اگر کاربر بخواهد کد جاسازی برای ویدیو را اضافه کند. وب سایت هایی وجود دارد که هر دو ویدیو را به طور خودکار پخش می کنند، در حالی که دیگران می توانند دکمه بازی را لمس کنند. این مزایای متعددی دارد. تنها نکته این است که مشکلات را بارگذاری می کند که ممکن است بازدید کننده را از پیام منحرف کند.
 

6. آیکون کتابخانه

آیکن ها در بازار وب سایت های زیادی جای گرفته اند. توسعه دهندگان در استفاده از طراحی بیشتر چشم خود را جذاب تر. بهترین بخش در استفاده از کتابخانه آیکون اینست که می توانیم اثرات CSS را به آنها اعمال کنیم. آیکن ها دارای گرافیک بردار هستند، بنابراین تصویر بدون کاهش کیفیت قابل مقیاس بندی است. اندازه تصویر کوچک است، بنابراین به بارگذاری سریعتر و بالاتر از وب سایت کمک می کند، از تمام مرورگرها پشتیبانی می کند.
 

7. طرح های کارت

وب سایت ها در حال حاضر پاسخگو هستند، صفحات وب به قطعات کوچکتر به نام طرح کارت تقسیم می شوند. هر کارت / بخش اجزاء صفحه اطلاعاتی دارد. عنوان، یک تصویر، آیکون های خاص و غیره. ممکن است حاوی یک یادداشت / اطلاعات محصول کوتاه باشد. N تعداد وب سایت ها طرح چیدمان کارت را تضمین کرده است. نه تنها وب سایت ها، تجارت الکترونیکی نیز ایده طرح های کارت را به تصویب رسانده است. شما بسیاری از تم های BigCommerce را با چنین طرح بندی خواهید دید و همچنین با CTR بسیار کمک می کند.

این به شما در برقراری ارتباط سریعتر داستان کمک می کند. مهم نیست که اندازه صفحه نمایش گوشی چیست، طرح کاملا کار خواهد کرد.
 

8. تصاویر قهرمانانه

با استفاده از تصاویر بزرگ آخرین روند در وب سایت امروز است. این یک تاثیر بصری عالی در بازدید کننده فروشگاه ایجاد می کند. پیمایش پاراگراف بهترین کار این است که شما از تصاویر قهرمان استفاده کنید زیرا طراحی به صفحات تقسیم می شود که منحصر به فرد در وب سایت شما ایجاد می شود. هر هنرمند، عکاس یا طراح مایل است که استعداد خود را در چنین وب سایت نشان دهد. تنها چیزی که در هنگام استفاده از عکس های قهرمان مورد توجه قرار می گیرد این است که شما باید تصاویر شگفت انگیزی داشته باشید. و بله، از دست ندهید وب سایت خود را "ساده" نگه دارید.
 

9. طراحی پاسخگو

هر طراحی سایت با انعطاف پذیری در میان تمام قطعنامه های صفحه و دستگاه ها مهمترین رویکرد در میان تمام روند وب سایت است. تجربه مشاهده بهینه آن را آسان می کند برای بینندگان در خواندن مطالب به راحتی آنها، تغییر اندازه، پیمایش و غیره از دسکتاپ به تلفن همراه در حال حاضر مسئله نیست. این یک تجربه کاربری عالی و مقرون به صرفه است که همچنین توسط گوگل توصیه می شود. این بسیار آسان است به مدیریت به عنوان وب سایت دارای یک URL و HTML، صرف نظر از دستگاه است. همانطور که کاربران برای به اشتراک گذاشتن و ارتباط با لینک ارائه شده راحت تر می شوند.
 

10. منو همبرگر

منو همبرگر به سادگی سه خط افقی موازی است که به عنوان یک دکمه در وب سایت استفاده می شود. تم های مختلف و پروژه انواع مختلف از منو همبرگر را به منظور تکمیل طراحی. معمولا در سمت چپ یا راست بالا نمایش داده می شود. کاربران زیادی هستند که ایده ای درباره منو همبرگر ندارند. اما اگر یک آیکون را با کلمه "MENU" جفت کنیم، یک راه حل ساده وجود دارد که به افزایش تعاملات کمک می کند.
 

نتیجه گیری

همه پیش بینی های روند طراحی سایت انجام نشده است، اما WEB همیشه بود و در حرکت خواهد بود و همچنان به توسعه با چیزهای جدید هیجان انگیز هر روز آینده. وقت خود را برای تجزیه و تحلیل تاثیرات روند جدید وب سایت ها و کشف آنچه که می توانید بر اساس دانش به اشتراک گذاشته شوید، بکشید. کدام روند دوست دارید تا سال 2019 دنبال کنید؟

دیدگاه کاربران

برترین مقالات هفته

برچسب ها

طراحی سایت ارزان طراحی سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای مجنتو ووکامرس وردپرس سئو بهینه سازی سایت بهینه سازی وبسایت گوگل رتبه گوگل فریلنسر آزادکاری کسب و کار Stack Overflow رنگ سال 2018 رنگ سال طراحی گرافیک گیت هاب آندروید کاتلین گوگل زبان های برنامه نویسی در حال رشد زبان برنامه نویسی برتر برترین زبان برنامه نویسی سال 2018 kotlin google github android بازی های ویدیویی گیم گیمر تاثیر بازی های ویدیویی بر روی مغز بازی های کامپیوتری لاراول laravel توسعه نرم افزار پکیج های لاراول laravel packages ابزار طراحی سایت ابزار طراحان سایت web designers ابزار طراحی web designers tools فریمورک های html5 فریمورک های css فریمورک های طراحی سایت طراحی سایت قالب آماده طرح آماده ایده برای طراحی سایت وکتور آیکون وکتور آیکون طرح لایه باز ویو جی اس قالب رایگان قالب آماده vue js قالب رایگان vue js vue js بهترین فریمورک های php php فریمورک لاراول فریمورک فالکون فریمورک سیمفونی طراحی سایت طراحی وبسایت
تماس با نگاه وب جهت طراحی سایت