طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی وبسایت حرفه ای | نگاه وب

تهران - اندیشه - خیابان شاهد - مجتمع گل یاس - واحد 6

10 روند نوآورانه طراحی وب سایت در سال 2019

در چند سال گذشته، گرایش های طراحی به سوی شبکه های مجرد خلاقیت و سقوط و عکس های سنتی سهام برای تصاویر پر جنب و جوش، طرح های رنگی پر رنگ و طرح های نامتقارن تحت فشار قرار گرفته اند. سال های دیگر، پیشرفت های تکنولوژیکی به وب سایت ها تبدیل شده است، با یادگیری ماشین و تعامل ظریف، و آن پارادایم های تغییر مسیر روند طراحی (منوها همبرگر، هر کسی؟). روند طراحی وب در سال 2019 این دو طرف را از زیبایی شناسی و تکنولوژی سین مشاهده خواهد کرد - مانند هرگز به هم نمی آیند.

10 روند نوآورانه طراحی وب سایت در سال 2019

قابل باور نیست، اما سال 2019 بدین معنی است که ما در فصل نهایی این دهه قرار داریم. اینترنت طی ده سال گذشته رشد کرده و تغییر زیادی کرده است: ما شاهد سلطه موبایل، معرفی AR، VR، AI، AMP و بسیاری از لغات دیگر هستیم. همانطور که همه این فن آوری جدید هیجان انگیز بوده است، جایی که واقعا می بینیم و احساس می کنیم این تغییرات در روند طراحی وب است.

در چند سال گذشته، گرایش های طراحی به سوی شبکه های مجرد خلاقیت و سقوط و عکس های سنتی سهام برای تصاویر پر جنب و جوش، طرح های رنگی پر رنگ و طرح های نامتقارن تحت فشار قرار گرفته اند. سال های دیگر، پیشرفت های تکنولوژیکی به وب سایت ها تبدیل شده است، با یادگیری ماشین و تعامل ظریف، و آن پارادایم های تغییر مسیر روند طراحی (منوها همبرگر، هر کسی؟). روند طراحی وب در سال 2019 این دو طرف را از زیبایی شناسی و تکنولوژی سین مشاهده خواهد کرد - مانند هرگز به هم نمی آیند.

در اینجا جمع آوری پیش بینی های پیشرو در روند وب برای سال 2019 است، اما این بدین معنا نیست که آخرین حرف در مورد نوآوری خلاق است. از آنجا که اگر یک چیز برای اطمینان در مورد 2019 وجود داشته باشد، این آخرین تماس طراحان وب است که در دهه گذشته خود را نشان دهند.


10 روند طراحی وب سایت که در 2019 مورد توجه خواهد بود


1. سرصفحه روی صفحه
2. پالت های سیاه و سفید
3. طبیعی، اشکال ارگانیک
4. هنر نقاشی
5. میکرو تعامل
6. Chatbots تکامل می یابد
7. محتوای ویدئو حتی بیشتر
8. مینیمالیسم
9. ناوبری با انگشت کوچک
10. تنوع

1. سرصفحه روی صفحه
 

همه ما شنیده ایم که serif ها برای چاپ هستند و برای نمایش روی صفحه نمایش بدون علامت هستند. اما اگر روند نزولی را برای کنوانسیون انجام دهید، چه روندی را طراحی می کنید؟

در حالی که بدون آن، با قابلیت خواندن و تمیز بودن آن، هنوز هم برای به کارگیری کدهای وب سایت طول می کشد، علامت های بیشتری در معرض خطاهای جدی در جنبه های دیگر طرح های خود، از قبیل هدر ها و اصطلاحات هستند. یک دلیل خوب برای این وجود دارد: serifs به عنوان تزئینی طراحی شده اند، و آنها را برای تأکید مناسب می سازند.

و حتی اگر serifs اغلب با گذشته مرتبط است، آنها دارای شخصیت زیادی هستند و بیشتر قابل انطباق هستند. به عنوان مثال سرفصل های گرد که به نام تجاری شاد Mailchimp بازی می کنند. یا سرچ های گوه و سکته های جسورانه که یک نگاه مدرن به Medium ایجاد می کنند.


2. پالت های سیاه و سفید


رنگ یکی از مهمترین عناصر یک وب سایت است. این یک خلق و خو را ایجاد می کند، یک نام تجاری را یکپارچه می کند و از طریق یک رابط با استفاده از ایجاد نشانه های بصری راهنمایی می کند. برای سال 2019، ما می بینیم که طراحی وب سایت سیاه و سفید جالب و بی نظیر صورت می گیرد.

رنگ به معنای واقعی کلمه است که ما جهان را با ذرات نور جذب می کنیم. هنگامی که رنگ از دست رفته است، ما شروع به دنیای متفاوت می بینیم: بافت ها و اشکال واضح تر می شود، و جهان به نظر می رسد قابل ملاحظه ای کندتر است.

سفید به تنهایی تمیز و محفوظ است در حالی که سیاه و سفید قوی و محکم است. اینها را ترکیب کنید و نگاهی کاملا درخشان خواهید داشت.

به طرز وحشیانه ای، بزرگترین اثر طراحی سیاه و سفید می تواند در ترکیب آنها با حداقل مقدار رنگ است. افزودن رنگ لهجه نه تنها موجب تفرق دریا سیاه و سفید می شود، بلکه نقاط مورد علاقه و جهش ها را نیز افزایش می دهد.


3. طبیعی، اشکال ارگانیک


اگر چه صفحات وب به طور معمول برای شبکه های منظم تنظیم می شوند، طراحان به شکل طبیعی و خطوط صاف تبدیل می شوند. ساختارهای هندسی مانند مربع، مستطیل و مثلث با گوشه های تیز خود را حس ثبات ایجاد می کنند، اما روندهای 2019 بیشتر به احساس دسترسی و راحتی مربوط می شوند.

از آنجایی که شکل های آلی به طور طبیعی ناقص و نامتقارن هستند، می توانند عمق را برای طراحی وب فراهم کنند که عناصر صفحه را برجسته می کند. آنها در طبیعت مستقر هستند (از فرم های انحنای درختان و تپه ها استفاده می کنند)، اما عناصر به شکل آزاد می توانند خودسرانه از حوادث ناشی از انسان مانند تکه تکه شدن رنگ را جذب کنند. هدف این است که برای طراحی وب برای احساس انسان و زنده بودن از طریق توهم حرکت.


4. هنر نقاشی


هیچ لیستی از روند بدون هیچ گونه شیوه ای از طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل بازسازی می شود. در مورد هنر نقاشی، آن را یکپارچهسازی با سیستمعامل رفته است اشتباه - آن لحظات زمانی که فیلم کرک شده و یا اتصال به تماس های آهسته منجر به یک تصویر تحریف شده، اگر به طور ناخواسته قابل توجه است.

جلوه های ویژه در دوران مدرن ما مهم است، زمانی که کامپیوتر ها فراگیرند. ما از ماشین آلات می ترسیم اما ما نیز نمی دانیم که چه چیزی می توانیم بدون آنها انجام دهیم. از این رو تجزیه فن آوری باعث می شود که موضوع را به عنوان یک ایده و در طراحی آن اعمال کنید، جایی که می تواند بیننده را به سمت بخش هایی از سایت که پیچیده شده، دوبار در معرض و ناخوشایند باشد، جلب کند. این یک زمان عجیب و غریب و آیندهنگاری است که ما در آن زندگی میکنیم و هیچ کس کاملا مطمئن نیست که در آن همه چیز سرگردان است. نقاشی هنری این احساس بی نظمی را تقویت می کند که وب سایت ها به صورت ظاهری روان شناختی ارائه می دهند.


5. میکرو تعامل


تعاملات میکرو رویدادی با یک هدف است: تعجب کاربر و ایجاد یک رویداد که دعوت و انسان است. هر بار که یک اقدام کوچک روی یک وب سایت یا برنامه انجام دهید و پاسخ خاصی به آن وجود دارد، این یک تعامل میکرو است. هنگامی که یک صفحه توییتر را تازه میکنید و بشنوید، این یک تعامل میکرو است. یا هنگامی که فیس بوک را بررسی می کنید، نماد قرمز که تعداد پیام شما را نشان می دهد-شما حدس زدید- یک تعامل میکرو.

این ها شایع ترین استفاده ها از آنها بوده است، اما در سال 2019، صفحات وب به شدت از تجسم های تعاملی بیشتری برخوردار خواهند بود. حرکت و حرکات انیمیشن ها، زنگ ها و خیلی چیزهای دیگر. در کل، این راه برای جلب مخاطبان خود در وب سایت شماست، برای انتقال اطلاعات به کاربران در مورد اقدامات و استفاده از آنها، و ایجاد صفحات وب کمی دقت است.


6. Chatbots تکامل می یابد


Chatbots تا به حال در حال حاضر تا به حال در حال حاضر، اما در نهایت به نقطه نظر در 2019 حرکت می کند. این بیشتر به دلیل پیشرفت در AI و یادگیری ماشین، آنها را هوشمند و کارآمد تر است.

Chatbots جدید بیشتر و بیشتر در صفحات وب با سطح بالایی از سفارشی نمایش داده خواهد شد که ما در تکرار گذشته دیده ایم. رنگ های روشن آنها را نه تنها بر روی صفحه برجسته تر، بلکه بیشتر دعوت می کند. ما همچنین می توانیم هجوم طلسم های دوستانه را برای نشان دادن مارک ها پیش بینی کنیم و این ربات ها را به صورت شخصیتان معرفی کنیم.


7. محتوای ویدئو حتی بیشتر


شما نیازی به توضیح ویدیو ندارید تا به شما بگویم که محتوای ویدئو برای وب چیزی جدید نیست. ویدیو نه تنها صفحه را متنوع می کند، بلکه به مخاطبان بی نظیری نظارت می کند که زمان زیادی را برای جست وجوی متن های زیادی ندارند.

حرکت جدید گوگل به نتایج صفحه نتایج جستجوی مخلوط است که شامل محتوای ویدئویی بالای صفحات وب استاندارد است. به این ترتیب وبسایتها برای تولید ویدیو اولویت بندی کردهاند تا بتوانند به راحتی قابل جستجو باشند و محتوای آنها را در راه کارآمدتر و قابل اشتراکگذاری ارائه دهند.


8. مینیمالیسم


شاید یکی از کلاسیک ترین و بی نظیرترین روند طراحی وب سایت، مینیمالیسم است که اغلب به زیبایی شناسی انتخاب است. عناصر و محتوای کمتر در وب سایت، کمتر مخاطبان شما باید فکر کنند. اگر یک وب سایت به شیوه ای مناسب طراحی شده باشد، کاربر دقیقا همان چیزی را که او دنبال می کند را نشان می دهد.

مینیمالیسم در سال 2019 به تسلط بر چشم انداز دیجیتال ادامه خواهد داد. انیمیشن ها و جلوه های جذاب که باعث جذابیت بیشتر پیمایش می شوند، صفحات وب را به فضایی از محتوای خود می رسانند و در نتیجه فضایی، کنتراست و تایپوگرافی روشن بدون عناصر منحرف کننده را ایجاد می کنند.


9. ناوبری با انگشت کوچک


با استفاده از مرورگر تلفن همراه با دسکتاپ کاملا قابل پیشبینی، طراحی به طور کلی به طور فزاینده ای شبیه به هم می شود. یکی از مهمترین مطالعات در این زمینه، جاش کلارک با کتاب «طراحی برای لمس» بود که در آن به بررسی نحوه استفاده کاربران از تلفن همراه و نحوه حرکت آنها، به ویژه انگشت شست در پردازش وب می پردازد . اکنون بیشتر و بیشتر کاربران با ناوبری که به انگشت شست برخورد می کنند، مانند منوی همبرگر به پایین صفحه های تلفن همراه منتقل می شوند.


10. تنوع


اغلب مردم فراموش می کنند که وب همیشه با یک جفت دیگر مهم W همراه است: "جهانی". اینترنت میلیون ها نفر از مردم سراسر جهان را از فرهنگ ها، توانایی ها، سن، هویت های جنسیتی، افرادی که می خواهند برای دیدن خود را در محتوای آنها منعکس شده است، نه به سبب مدل های عکس سهام.

حتی ملاحظات کوچکی از گذشته (مانند تغییر رنگ پوست اپل برای emojis) راهی طولانی برای ساختن مردم از تمام جنبه های زندگی را در فضای دیجیتال برند احساس می کنند. 2019 باید طراحان وب را ببیند که جهش بیشتری نسبت به همه چیز به وجود می آید، از استانداردهای دسترسی بهتر به تصاویر اجتماعی آگاه و متنوع. جهان هنوز راهی طولانی در این عرصه دارد، اما این طراحان می توانند از هنرهای تجسمی خود برای نشان دادن این که وب به نظر می رسد در مورد افراد واقعی ایجاد ارتباط واقعی است.


به دنبال 2019 روند طراحی سایت
 

در آنجا شما آن را دارید - آخرین سال دهه طراحی وب سایت همه چیز برای شما فراهم شده است. به جز یک چیز: هنوز اتفاق افتاده است! هنوز هم در فروشگاه و زمان زیادی شگفت انگیز است که نوآوری خود را به این لیست روند کمک کند. همانطور که ما می خواهیم تصور کنیم که می دانیم 2019 چه خواهد شد، در نهایت به شما خواهد رسید.

دیدگاه کاربران

برترین مقالات هفته

برچسب ها

طراحی سایت ارزان طراحی سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای مجنتو ووکامرس وردپرس سئو بهینه سازی سایت بهینه سازی وبسایت گوگل رتبه گوگل فریلنسر آزادکاری کسب و کار Stack Overflow رنگ سال 2018 رنگ سال طراحی گرافیک گیت هاب آندروید کاتلین گوگل زبان های برنامه نویسی در حال رشد زبان برنامه نویسی برتر برترین زبان برنامه نویسی سال 2018 kotlin google github android بازی های ویدیویی گیم گیمر تاثیر بازی های ویدیویی بر روی مغز بازی های کامپیوتری لاراول laravel توسعه نرم افزار پکیج های لاراول laravel packages ابزار طراحی سایت ابزار طراحان سایت web designers ابزار طراحی web designers tools فریمورک های html5 فریمورک های css فریمورک های طراحی سایت طراحی سایت قالب آماده طرح آماده ایده برای طراحی سایت وکتور آیکون وکتور آیکون طرح لایه باز ویو جی اس قالب رایگان قالب آماده vue js قالب رایگان vue js vue js بهترین فریمورک های php php فریمورک لاراول فریمورک فالکون فریمورک سیمفونی طراحی سایت طراحی وبسایت
تماس با نگاه وب جهت طراحی سایت