طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی وبسایت حرفه ای | نگاه وب

تهران - اندیشه - خیابان شاهد - مجتمع گل یاس - واحد 6

پیش بینی های کارشناسی و نمونه های خیره کننده طراحی سایت در سال 2019

با پیشرفت های مداوم و تکنولوژی، هیچ زمان هیجان انگیزی برای طراحی یک طراح وجود نداشته است. اگر 2018 هر چیزی را به ما نشان داد، این به این معنی نیست که طراحان نگران نباشند. ما شاهد مجموعه ای از تجربیات جدید بودیم که محدودیت هایی را که در وب امکان پذیر است، تحت فشار قرار دادند: طرح بندی شبکه، شیب رنگی، حرکت فریبنده و تصاویر منحصر به فرد.

پیش بینی های کارشناسی و نمونه های خیره کننده طراحی سایت در سال 2019

با پیشرفت های مداوم و تکنولوژی، هیچ زمان هیجان انگیزی برای طراحی یک طراح وجود نداشته است.

اگر 2018 هر چیزی را به ما نشان داد، این به این معنی نیست که طراحان نگران نباشند. ما شاهد مجموعه ای از تجربیات جدید بودیم که محدودیت هایی را که در وب امکان پذیر است، تحت فشار قرار دادند: طرح بندی شبکه، شیب رنگی، حرکت فریبنده و تصاویر منحصر به فرد.

چیزی که ما برای اطمینان می دانیم این است که مارک ها به دنبال آن نیستند، اما به دنبال ایستادگی کردن هستند.

پس چه چیزی بعد است؟

تیم ما از طراحان متخصص به نظر می رسد برای پاسخ به این سوال زمانی که آنها نشستند برای بحث در مورد احتمال بیشتر روند سال 2019.

روند طراحی سایت 2019
رنگ های روشن و پر جنب و جوش

برای یک لحظه، صدای نرم و یکنواخت، طراحی را به خود جلب کرده بود. با این حال، به نظر می رسد که این روند از بین می رود.

در سال جاری، کاربران کنتراست بالا و رنگ های پر جنب و جوش خواهد شد.

نگاهی به آخرین مجموعه های طراحی مد: نئون های ناز، فلزات و شکل های زاویه ای باز گشته اند.

در حال حاضر بیش از همیشه، شرکت ها با استفاده از رنگ های روشن جسورانه به منظور بهتر نمایندگی نام تجاری شرکت استفاده می کنند.

نوک طرفدار: زنگ های گرم تر مانند بنفش، آبی، زرد طلایی و سبز می توانند به ایجاد احساسات کمک کنند.

ویدئو

اگر چه در سال 2018 در مورد سینموگراف ها کاملا جنجالی بود، ما فکر می کنیم که روند روند کاهش می یابد.

همانطور که با رنگ ها، فیلم های 2019 فیلم های جالب تر و جذاب تر از همیشه خواهد بود. کلید یافتن تعادل درست است، بنابراین کپی و فیلم های کپی شده خود را برای توجه کاربر رقابت نکنید.

به طور کارآمد، فیلم ها بیشتر متمرکز به محصول هستند تا بازدیدکنندگان وب سایت شما را درک کنند که چگونه محصول شما کار می کند و چگونه به آنها سود می رساند.

نکتهی طرفدار: بهترین ویدیوها در چند ثانیه اول کاربر را قلاب میکنند و صدایی برای کارکردن ندارند. استفاده از ویدیوهای زمان گذرا یا تکنیک های توالی برای ایجاد محصول خود را آسان برای استفاده.

طرحهای نامتقارن مینیمال

به علت نفوذ بیرونی، ما اغلب خواسته می شود که بیشتر از آنچه که ما می خواهیم به یک طراحی اضافه کنیم، و غرایز ما تمایل دارند طرح ما را به شبکه های متقارن هدایت کنند.

در طراحی هرچند، کمتر اغلب بیشتر است و نامتقارن می تواند قدرتمند و جذاب باشد.

این دقیقا همین است که طرح بندی نامتقارن حداقلی در میان سخت ترین سبک های طراحی برای اجرای است.

اگرچه به چالش کشیدن، فرآیند حذف عناصر غیر ضروری، منجر به طراحی پاکیزه تر و متمرکز می شود. درک درستی از لایه بندی، نسبت و فضای خالی کلید این تکنیک است.

نکتهی طرفدار: دستیابی به این نگاه نیاز به کار با یک توسعهدهنده با تجربه یا از یک سازنده وبسایت WYSIWYG مانند PageCloud دارد. این روش برای صفحات فرود یا وب سایت های کوچکتر زیر 25 صفحه مناسب است.

گذاره ها

حتی انتقال ساده می تواند به طراحی شما کمک کند.

طراحان در حال بررسی انواع مختلفی از تغییرات مبتنی بر بخش هستند که می توانند عمودی یا افقی باشند. به علاوه، با اثرات اختلاف منظر پیشرفته، طراحان برای ایجاد عناصر خاص یا کپی کردن روی صفحه، ساده تر می شوند.

نکته Pro: صرف نظر از روش انتقال، وب سایت باید بصری باقی بماند و کاربر همیشه باید در کنترل آن باشد. انتقال شما نباید از محتوای اصلی منحرف شود.

تعاملات میکرو

کارشناسان تجربه را درک می کنند که تعاملات میکرو نقش مهمی در تعامل و استفاده کاربر دارند. در نظر گرفتن زمان برای درک و تعریف دقیق تعاملات بسیار خاص می توانید وب سایت خود را احساس زنده است.

به طور معمول، تعاملات میکرو بر روی عناصر قابل کلیک مانند دکمه ها و ناوبری استفاده می شود. با این حال، طراحان با تجربه می توانند فراتر از آن باشند که در مثال های زیر نشان داده شده است.

کلید این است که بیش از حد طراحی این اثرات. قصد شما باید افزایش تجربه کاربر، و نه پیچیده تر شدن آن باشد.

راهنمایی طرفدار: لیستی از تعاملات رایج در وب سایت خود را ایجاد کنید و در مورد چگونگی انیمیشن سازی تجربه (مثلا پر کردن یک فرم) فکر کنید

روشهای جدید نمایش کپی وب سایت

طراحان می دانند که یک دیوار متن کمک به بازدید کننده را نداشته باشد.

سالهاست طراحان از فضای خالی، خط فاصله و فونت های متضاد استفاده کرده اند تا به کاربران کمک کنند تا پیام های نمایش داده شده در وب سایت را هضم کنند.

در سال 2019، طراحان نقش بسیار بزرگتری را ایفا خواهند کرد، زمانی که ارتباط برقرار کردن آنلاین با استفاده از:

کار با copywriters و بازاریابان برای کاهش مقدار متن؛ اضافه کردن تصاویری برای کمک به حمایت از کلمات کمتر؛ استفاده از فونت، طرح بندی، سبک، قالب بندی، و انیمیشن ها برای کمک به قابل خواندن است.

بزرگترین چالش این است که چندین ذینفع را در اختیار کپی قرار دهید. ساده ترین راه برای رسیدن به نسخه ی مختصر و قدرتمند، نوشتن بیشتر و سپس کاهش به موارد ضروری است، به جای تلاش برای رسیدن به چیزی که کاملا درست است.

نوک طرفدار: هنگام ساخت یک قالب یا مدلسازی، توصیه میکنیم که کپی واقعی را به سرفصلهای خود اضافه کنید. اگر از Lorem Ipsum استفاده می کنید، طراحی می تواند صاف باشد.

زنگ های معتبر و بافت

مصرف کنندگان می خواهند در پشت مارک های معتبر ایستاده باشند. دوره زمانی.

در یک مطالعه 2017: "86 درصد از مصرف کنندگان گفتند که اصالت در تصمیم گیری برندهای مورد علاقه آنها و حمایت از آنها مهم است."

اگر چه این یک روند جدید برای خود نیست، فراگیر بودن آن در طراحی سایت قطعا افزایش می یابد. گنجاندن این روند به طرح های شما ممکن است ساده تر از فکر شما باشد.

اینجا نکاتی وجود دارد:

از تصاویری از رویدادهای شیوه زندگی واقعی، بافت های طبیعی و رنگ هایی که در زندگی روزمره ما پیدا می کنیم استفاده کنید.
از تکنیک flatlay برای کمک به بازدیدکنندگان از دیدگاه خود استفاده کنید.
عکس های خود را بگیرید - از تصاویر عمومی موجود در تصاویر استفاده نکنید.

تصاویر گرافیکی خیره کننده

یک تصویر قدرتمند می تواند حجم را در ارتباط برقرار کند و از یک عکس چند منظوره تر است. اغلب هنگامی که تیم ها انتخاب یک تصویر را مورد بحث قرار می دهند، برخی از اعضا ممکن است عکس هایی از شیوه زندگی را در حالی که دیگر عکس های محصول مورد علاقه هستند، ابراز کنند. تصویرسازی می تواند یک محیط خوشحال باشد.

در اینجا چند مزیت دیگر از تصاویر گرافیکی سرقت شده وجود دارد:

منحصر به فرد و معتبر؛
مفاهیم انتزاعی را آسان تر درک کنید (مثل نرم افزار)؛
کمک به کاهش اهمیت جنس و نژاد در هنگام نشان دادن افراد؛
اجتناب از نمایش مارک های غیر مرتبط (اتومبیل، کامپیوتر، ساختمان) اجتناب کنید؛ می توانید به سرعت احساسات قدرتمندی را نشان دهید.
نوک طرفدار: هر چه بیشتر در مورد مخاطب خود و پیامی که میخواهید به آن انتقال دهید، بدانید، برای تیم شما آسانتر است تا تصویر بصری مناسب را برآورده سازد.

نوع Retro / Outline

به نظر میرسد ارتعاشات یکپارچه به آرامی در اطراف خزنده میشوند.

ما بر این باوریم که تایپوگرافی کلی یکی از روندهای غالب طراحی سایت در سال 2019 خواهد بود. هنگامی که به خوبی اجرا می شود، خطوط به عنوان شکل عمل می کنند، به این معنی که نوع نقش مهمی در ارتقاء ترکیب بصری شما دارد.

اغلب اوقات خطوط متوجه می شوند که با سایر عناصر صفحه مانند پس زمینه، تصاویر یا اثر شناور ساده ارتباط برقرار می کنند.

نکات مثبت: اگر چه ممکن است از دیدگاه فنی دشوارتر باشد، از افزودن هر کپی به عنوان یک تصویر جلوگیری کنید، زیرا SEO شما را تحت تاثیر قرار می دهد. برای ایجاد یک ظاهر طراحی شده و جلوه های ویژه از CSS و جاوا اسکریپت استفاده کنید.

اشکال هندسی و ارگانیک

انتظار می رود تعداد بیشتری از شکل های رنگارنگ در وب سایت ها در سال 2019 ببینید.

با پیشرفت های مداوم در تکنولوژی طراحی سایت، طراحان به راحتی به خارج از شبکه می روند تا هویت نام تجاری را بیان کنند. بسیاری از طراحان از حلقه ها، مثلث ها و مربع های چرخشی استفاده می کنند تا توجه کاربران را به خود جلب کنند و پیام های ظریف درباره نام تجاری ارتباط برقرار کنند.

نکته Pro: مطمئن شوید که از اشکال هایی استفاده کنید که نشان تجاری شما را نشان می دهند. به عنوان مثال، در PageCloud، ما به دو دلیل از حلقه ها استفاده می کنیم: 1. ما اعتقاد نداریم که به یک شبکه متصل شده ایم که معمولا "مربع ها" است. 2. حلقه ها همکاری بین طراحان، توسعه دهندگان و صاحبان کسب و کار را نشان می دهند.

افکار نهایی
در نهایت، روند می آید و می رود. برخی از دهه ها گذشته هستند، در حالی که دیگران به سادگی یک فلش در تابه هستند. مهم این است که شما به نام تجاری که برای آن طراحی می کنید، صادق باشید.

روندهای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با ارزش های شرکت سازگار باشد. اگر چیزی گفته می شود "بر روند"، این بدان معنا نیست که شما باید آن را اتخاذ کنید. به عنوان طراح، شما باید گرایش هایی را انتخاب کنید که برای ساختن طرح های شما موثرتر و تاثیر گذار باشند.

این سال آینده جالب خواهد بود زیرا طراحان در جستجوی راه های جدیدی برای جذب توجه شما خواهند بود. همانطور که طراحان خودمان هستند، نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد.

دیدگاه کاربران

برترین مقالات هفته

برچسب ها

طراحی سایت ارزان طراحی سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای مجنتو ووکامرس وردپرس سئو بهینه سازی سایت بهینه سازی وبسایت گوگل رتبه گوگل فریلنسر آزادکاری کسب و کار Stack Overflow رنگ سال 2018 رنگ سال طراحی گرافیک گیت هاب آندروید کاتلین گوگل زبان های برنامه نویسی در حال رشد زبان برنامه نویسی برتر برترین زبان برنامه نویسی سال 2018 kotlin google github android بازی های ویدیویی گیم گیمر تاثیر بازی های ویدیویی بر روی مغز بازی های کامپیوتری لاراول laravel توسعه نرم افزار پکیج های لاراول laravel packages ابزار طراحی سایت ابزار طراحان سایت web designers ابزار طراحی web designers tools فریمورک های html5 فریمورک های css فریمورک های طراحی سایت طراحی سایت قالب آماده طرح آماده ایده برای طراحی سایت وکتور آیکون وکتور آیکون طرح لایه باز ویو جی اس قالب رایگان قالب آماده vue js قالب رایگان vue js vue js بهترین فریمورک های php php فریمورک لاراول فریمورک فالکون فریمورک سیمفونی طراحی سایت طراحی وبسایت
تماس با نگاه وب جهت طراحی سایت