طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی وبسایت حرفه ای | نگاه وب

تهران - اندیشه - خیابان شاهد - مجتمع گل یاس - واحد 6

پیشبینی های جدید طراحی سایت در سال 2019 میلادی

طراحی سایت پیچیده و پویا است. این ترکیب بسیاری از شاخه های دانش است که تاثیر می گذارد بر این که چگونه یک وب سایت توسط مخاطبان مورد نظر خود درک می شود. اگر بخواهید سایت عالی نگاه کند و تبدیل به اندازه کافی داشته باشد، طراحی آن در این زمینه نقش مهمی ایفا خواهد کرد. این امر نه تنها به ادراک بصری بلکه برای سهولت استفاده نیز بستگی دارد.

پیشبینی های جدید طراحی سایت در سال 2019 میلادی

طراحی سایت پیچیده و پویا است. این ترکیب بسیاری از شاخه های دانش است که تاثیر می گذارد بر این که چگونه یک وب سایت توسط مخاطبان مورد نظر خود درک می شود. اگر بخواهید سایت عالی نگاه کند و تبدیل به اندازه کافی داشته باشد، طراحی آن در این زمینه نقش مهمی ایفا خواهد کرد. این امر نه تنها به ادراک بصری بلکه برای سهولت استفاده نیز بستگی دارد.

چرا باید از روند طراحی سال 2019 استفاده کنیم؟ علامت های تجاری مدرن تمایل دارند به حداکثر رساندن تعامل زنده با کاربران. بنابراین طراحی سایت باید احساسات را منتقل کند. اگر میخواهید آن را با کیفیت عالی بسازید، عکسهای خوب کافی نیست. کل مفهوم باید با پس زمینه خاص عاطفی مرتبط باشد. موفقیت اینستاگرام از طریق شبکه اجتماعی این روند را تایید می کند. در اینجا ما می توانیم ارتباط خاصی با تجارت الکترونیکی برقرار کنیم، که به طور پیوسته به هر شبکه اجتماعی نفوذ می کند.

مصرف کننده ممکن است احساس کند که او یک پیراهن شیک خریداری می کند، با تمرکز بر روی آن. اما در واقع، او پولی را برای تصویری که پشت این چیز است، می پردازد - او بصیرت مردی را که در آن لباس پوشیدنی می بیند. به عنوان مثال، برای جمع آوری لباس مدرن، وب سایت های لاک زنی، اما فقهی راه اندازی می شوند. یک مثال زنده از چنین می توان نام Lacoste نامید. این است که توسط تحلیلگران که در حال تحقیق در مورد روند طراحی سایت هستند اشاره کرد. تاکید بر سبک وزن است که به طور کامل به صورت بصری منتقل می شود. انجمن روشنایی پیام نه تنها در سبک لباس، بلکه در شیوه زندگی است. این طراحی جذاب و به یاد ماندنی است - آن را به فروش می رساند!

غیر استاندارد یک حرکت موثر است!

طراحی سایت یک زمینه است که در یک سناریوی نسبتا جالب در سال 2019 در حال توسعه است. برخی از تصادفات بصری روند است، اما نباید از مفهوم کلی فراتر رود. به عنوان مثال، قرار دادن غیر استاندارد بلوک های اطلاعات مربوطه است. همانطور که تمرین نشان داده است، این روش یک آزمایش تصادفی نیست، بلکه یک راه حل صحیح است که منافع کاربر را گرم می کند. علاوه بر این، حتی با مسکن غیر استاندارد، شما مجبور نیستید سبک شرکتی خود را قربانی کنید. اگر تصمیم به استفاده از این روش دارید، بسیار مهم است که تمام اطلاعات ضروری را در سمت چپ صفحه وب قرار دهید. خواننده آن را از چپ به راست بررسی می کند، بنابراین شما باید به دقت فکر کنید تا از آن نترسید. در هنگام سفارش طراحی سایت برای سایت خود، این عامل را در نظر بگیرید.

ویدیو تمام صفحه به عنوان یک عنصر راحت و آموزنده در یک وب سایت در وب می توانید پیش بینی کنید که ویدئو تمام صفحه در میان سایر اجزای طراحی سایت در سال 2019، هدایت خواهد شد. کاربر لازم نیست که صفحه را از بالا به پایین پیمایش کند تا اطلاعات مورد علاقه را ببیند. او می تواند در ویدیوی ارائه شده شما آن را تماشا کند. قبلا، فیلم ها در حال حاضر در مکان های بالا محبوبیت بودند، اما بعدا آنها را به پس زمینه محو شد، به عنوان دستگاه های تلفن همراه به سختی وب سایت های نمایش داده شده است. وزن بسیار تحت تاثیر این واقعیت است که سرعت بار حداقل بود. در نتیجه، تبدیل کاهش یافت. در حال حاضر، بسیاری از توسعه دهندگان سعی می کنند این مشکل را در نظر بگیرند. شکل هندسی به عنوان طراوت و اصالت طراحی سایت استفاده از اشکال هندسی مختلف در طراحی سایت ، روند جدیدی نیست. این امر در سال 2016 آغاز شد و سپس محبوبیت خود را به دست آورد و همچنان در سال 2019 ادامه می دهد. همانطور که در عمل نشان می دهد، کاربران بسیار دوستانه به وب سایت هایی هستند که به این طریق طراحی شده اند. با وجودی که اثرات مدرنتری هم در حال به رسمیت شناختن هستند، این تصمیم ساده و در عین حال غیر گرانبها بهترین گزینه است. طراحی ماهرانه از اشکال هندسی کاربران به طرز شگفت انگیزی شگفت زده خواهد شد.

ویدیو تمام صفحه به عنوان یک عنصر مناسب و آموزنده در وب سایت

در وب شما می توانید پیش بینی کنید که ویدئو تمام صفحه در میان سایر اجزای طراحی سایت در سال 2019، منجر شود. آنها آموزنده و راحت هستند. کاربر لازم نیست که صفحه را از بالا به پایین پیمایش کند تا اطلاعات مورد علاقه را ببیند. او می تواند در ویدیوی ارائه شده شما آن را تماشا کند.
قبلا، فیلم ها در حال حاضر در مکان های بالا محبوبیت بودند، اما بعدا آنها را به پس زمینه محو شد، به عنوان دستگاه های تلفن همراه به سختی وب سایت های نمایش داده شده است. وزن بسیار تحت تاثیر این واقعیت است که سرعت بار حداقل بود. در نتیجه، تبدیل کاهش یافت. در حال حاضر، بسیاری از توسعه دهندگان سعی می کنند این مشکل را در نظر بگیرند.

شکل هندسی به عنوان طراوت و اصالت طراحی سایت

استفاده از اشکال هندسی مختلف در طراحی سایت ، روند جدیدی نیست. این امر در سال 2016 آغاز شد و سپس محبوبیت خود را به دست آورد و همچنان در سال 2019 ادامه می دهد. همانطور که در عمل نشان می دهد، کاربران بسیار دوستانه به وب سایت هایی هستند که به این طریق طراحی شده اند. با وجودی که اثرات مدرنتری هم در حال به رسمیت شناختن هستند، این تصمیم ساده و در عین حال غیر گرانبها بهترین گزینه است. طراحی ماهرانه از اشکال هندسی کاربران به طرز شگفت انگیزی شگفت زده خواهد شد.

سینماگراف به عنوان یک جایگزین بسیار عالی برای انیمیشن GIF خسته کننده

گاهی اوقات سینماگراف که به اشتباه با انیمیشن GIF معمول اشتباه، اما در واقع تفاوت ملموس بین این دو اثر وجود دارد.
سینماگراف تصاویر استاتیک که فقط شامل یک عنصر پویا تک هستند. به عنوان مثال، این می تواند یک ترکیب استاتیک از یک میز در یک قهوه خانه، در خارج از پنجره که تاکسی می رود.
این ایده برای سرویس تاکسی مطلوب است. شما همچنین می توانید بسیاری از ایده های جالب دیگری را که می توانید با استفاده از جلوه های رایانه ای مدرن اجرا کنید، اختراع کنید. همچنین، روانشناسی طراحی سایت بسیار مهم است.
علاوه بر سینموگراف ها، ارتباط انیمیشن متحرک از بین نمی رود. اگر اولین گزینه نوآورانه باشد، پس دوم معمول است، آزمایش شده و همیشه موثر است. انیمیشن نیز GIF نام دارد. چنین عناصر جلب توجه می کنند. آنها توجه بازدیدکنندگان را جلب می کنند و آنها را تشویق می کنند تا با سایر محتوای سایت آشنا شوند.
یکی دیگر از روند واقعی گرافیک 3D است. عکس های سه بعدی به نظر می رسد مد روز و به دلایل خوب است. آنها "چسبیده" می شوند و کاربر را تشویق می کنند که توجه دقیق داشته باشند.

رنگ های روشن

این روند برای سالهای زیادی محبوبیت نداشته است. در ترکیب با طراحی صاف و توسعه یافته، آنها بصری یک وب سایت را گران تر می کنند. میتوانید برای انتخاب سریع و کارآمد از پالت Google استفاده کنید.
استفاده از شیب در طراحی سایت یک ایده عالی از لحاظ رنگ است. پس زمینه صفحه با شیب ایجاد احساس منحصر به فرد و طراوت. اما مراقب باشید گرادیان یک عنصر بسیار پیچیده است. استفاده از آن نیاز به تجربه و حرفه ای دارد. شما اغلب می توانید بدون استفاده از گرادیان را ببینید.

یک نوآوری جالب در راه حل های رنگی، "چشمک زدن" و "ارتعاش" رنگ است. به هر حال، طراحان از ترکیباتی نیز استفاده می کنند که برای افرادی که دچار مشکل بینایی هستند قابل دسترسی است.
طراحی ساده و فونت منحصر به فرد
فونت های منحصر به فرد در صنعت طراحی سایت بسیار محبوب هستند. به خصوص اگر ترکیبی از یک فونت منحصر به فرد و طراحی بی نظیر، مینیمالیستی باشد. به عنوان مثال، Airbnb فونت خودش را طراحی کرد - غلات. اما گاهی اوقات فونت های معمول می توانند طراحی سایت را از بین ببرند، به طوری که معلوم می شود که از هرگونه لهجه بصری محروم شده است. مراقب باش!
همانطور که برای فونت منحصر به فرد کیفیت، آن را به طور قابل توجهی درک اطلاعات از یک کاربر تاثیر می گذارد. غیر استاندارد، در این مورد، می تواند یک عامل برنده باشد که توجه کاربر را حفظ می کند، به این معنی که امکان پیدا کردن اطلاعاتی است که محصول شما را تبلیغ می کند.
علاوه بر فونت های منحصر به فرد، انواع پیچیده نیز مرتبط هستند. اگر طراحان وب قبلا فکر می کردند که فونت باید الزاما ساده باشد، در حال حاضر آنها از این باور دور شده اند. فونت های پیچیده و فونت های serif جایگاه مهمی در روند سال 2019 داشتند. روند دیگری که فراموش نشدنی است، فونت های متنوعی است. حروف متغیر که به تدریج افزایش و کاهش می یابد، برای کاربران جذاب است. مینیمالیسم و ​​دکمه های شفاف نه چندان دور جلوه های نورانی در حوزه طراحی سایت به طور کلی مربوط می شود. و اکنون آن را برای مینیمالیسم تلاش می کند. ریتم زندگی یک فرد مدرن پویا است، بنابراین زمان کافی برای توجه به مانورهای منحرف متخصصین صنعت PR ندارد. او به طور واضح و ساختاری اطلاعاتی را در فرم دریافت می کند که در آن او را ناراحت نمی کند. بنابراین، طراحی حداقل در ترکیب با دکمه های شفاف نه تنها از دیدگاه روند، بلکه عملکردی نیز مرتبط است.

با استفاده از عکس ها در مرکز

عکاسی به طور سنتی در میان عناصر طراحی سایت جایگاه بالایی دارد. به ویژه هنگامی که آن را به استفاده از تصاویر در تبلیغات یک محصول می آید. این گزینه به شما اجازه می دهد تا حداکثر "انسانی" کمپین تبلیغاتی را نشان دهید و نشان دهید محصول مورد نیاز خاص است. به عنوان مثال، لباس های مارکسیستی با سبک و زیبایی شناسی ارتباط برقرار می کنند. این ابزار به یاد می آورد که وسیله ارتباطی به شما امکان می دهد به موسیقی گوش دهید، عکس های با کیفیت بالا بگیرید، فیلم ها را بسازید.
اشکال طبیعی و ساده
خطوط مستقیم در طبیعت وجود ندارد. بنابراین، شکل های ساده، ایجاد توهم انعطاف پذیری، توسط یک فرد با وفاداری بیشتر درک می شود. گوشه های گرد در عناصر طراحی سایت در سال گذشته آغاز شد. در حال حاضر آنها به طور قاطعانه متصل و فعالانه حتی توسط غول های مانند گوگل کن، فیس بوک، توییتر استفاده می شود.
خطوط دقیق به خصوص اگر آنها با قطرات رنگی از اشکال بسیار متفاوت تکمیل شوند، بسیار موفق هستند. این طراحی هنگام استفاده از وب سایت، آرامش و تنظیم وقت را به شما می دهد.

روند UI 2019

لازم نیست که روند فعلی را دنبال کنید، اما واقعا برای دانستن آنها مفید است. به خصوص، اگر شما با طراحی برنامه های تلفن همراه روبرو می شوند. در میان روندهای این صنعت محبوب ترین سال 2019 خواهد بود:
عنوان های بزرگ آنها اجازه می دهند موضوع اصلی را برجسته کنند.
مینیمالیسم رابط کاربری ساده و به همان اندازه قابل فهم است که مردم بتوانند با راحتی از منابع استفاده کنند.
فضای کم بین عناصر، که به لطف آن طراحی به نظر نمی رسد کلان.
رنگ های راست و همچنین ترکیبی متضاد. چشم خوشحال است
عناصر -3D با استفاده از مقادیر مناسب، می توانید سلسله مراتب مناسب خود را ایجاد کنید.
گرادیان تغییر رنگ صاف در سال جاری قابل توجه است.
-کنندگی انیمیشن. این به شما این امکان را می دهد که پیام را بهتر و توجه کاربر را به موضوع اصلی متمرکز کنید. توصیه می کنیم از طراحی سایت سفارشی استفاده کنید که شما را در میان رقبا قرار می دهد. شما می توانید از این توصیه ها و روند برای خود کریستوکورای، ICO، و حتی برای پروژه تبادل رمز استفاده کنید.
بسیار مهم است که تئوری روند را تنها بفهمیم کافی نیست. استفاده از آنها در مفهوم کلی صحیح و هماهنگ از منابع نیز باید وجود داشته باشد. شما باید آن را احساس کنید پس از آن خواهد شد جالب و بصری برای کاربران خوشحال است.

دیدگاه کاربران

برترین مقالات هفته

برچسب ها

طراحی سایت ارزان طراحی سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای مجنتو ووکامرس وردپرس سئو بهینه سازی سایت بهینه سازی وبسایت گوگل رتبه گوگل فریلنسر آزادکاری کسب و کار Stack Overflow رنگ سال 2018 رنگ سال طراحی گرافیک گیت هاب آندروید کاتلین گوگل زبان های برنامه نویسی در حال رشد زبان برنامه نویسی برتر برترین زبان برنامه نویسی سال 2018 kotlin google github android بازی های ویدیویی گیم گیمر تاثیر بازی های ویدیویی بر روی مغز بازی های کامپیوتری لاراول laravel توسعه نرم افزار پکیج های لاراول laravel packages ابزار طراحی سایت ابزار طراحان سایت web designers ابزار طراحی web designers tools فریمورک های html5 فریمورک های css فریمورک های طراحی سایت طراحی سایت قالب آماده طرح آماده ایده برای طراحی سایت وکتور آیکون وکتور آیکون طرح لایه باز ویو جی اس قالب رایگان قالب آماده vue js قالب رایگان vue js vue js بهترین فریمورک های php php فریمورک لاراول فریمورک فالکون فریمورک سیمفونی طراحی سایت طراحی وبسایت
تماس با نگاه وب جهت طراحی سایت