طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی وبسایت حرفه ای | نگاه وب

تهران - اندیشه - خیابان شاهد - مجتمع گل یاس - واحد 6

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

روزانه مراجعین مختلفی وارد مطب شما می‌شوند و سوالات گوناگونی از شما در مورد استفاده از داروها می پرسند، همچنین امکان نوبت دهی که توسط منشی صورت می‌گیرد خیلی ناراضی هستند و بی نهاتی علاقمندند که یک سیستمی وجود داشته باشد تا به راحتی نوبت خود را از قبل بگیرند. و همچنین نداشتن زمان که یک مشکل بسیار بزرگی می باشد که امروزه همه ما با آن دسته و پنجه نرم می کنیم.
شما می توانید به سادگی با طراحی سایت پزشکی تمامی امکانتی را که می خواهید به صورت آنلاین به بیماران خود عرضه کنید. با طراحی سایت پزشکی شما ارتباط مستقیمی با مراجعان خود داشته و میتوانید به صورت اینترنتی از وضعیت بیماران خود مطلع شده و مشاوره لازم را ارائه دهید.

مقوله ای دیگر در رابطه با طراحی سایت پزشکی این میباشد که با قراردادن مقالات و تجربیات خود و در میان گذاشتن آنها با دیگر همکارانتان و یا پزشکانی که به تازگی کار خود را آغاز نموده اند تعداد بازدید سایت خود را به صورت رایگان بالا برده و به صدر جستجو های گوگل بیایید. اگر شخصی با جستجو در گوگل در رابطه با بیماری خود مقاله خوبی در سایت شما پیدا کند مطمئنا سایت شما را به دوستان خود نیز معرفی خواهد کرد و اینگونه بازدید کنندگان سایت شما به مراجعه کنندگان شما تبدیل خواهند شد.

از جمله امکاناتی که برای طراحی سایت پزشکی پیشبینی شده است :

مشاوره و چت آنلاین
رزرو و تعیین وقت قبلی
درج و دانلود مقالات و اخبار مربوط به پزشکی
ثبت نام کاربران برای مشاهده های گرفته شده و تغییر وقت  
نمایش تازه های پزشکی از طریق بخش اخبار و مقالات
پرداخت از طریق درگاه  های بانکی مانند ملت و ملی و پارسیان و پاسارگاد و ...

ارائه دامنۀ اختصاصی

یکی از خدمات ارائه شده توسط نگاه وب ثبت دامنه اختصاصی بوده و بر اساس نیاز شما یک دامنه .ir یا .com به صورت رایگان برای شما ثبت خواهد شد.

ارائه هاست رایگان

وبسایت شما پس از طراحی بر روی سرور های پر قدرت در ایران میزبانی خواهد شد و نگاه وب، هاست را به صورت رایگان به شما ارائه میدهد.

دریافت ایمیل از طریق سایت

پس از طراحی سایت شما میتوانید به سادگی پیام هایی که از طریق وبسایت ارسال می شود را در ایمیل خود دریافت نموده و به آن ها پاسخ دهید.

پرداخت آنلاین

در صورت نیاز، درگاه پرداخت آنلاین با واسطه و یا مستقیم در وبسایت شما اجرا می شود و این درگاه می تواند برای محصولات و یا خدمات شما باشد

اخبار و مقالات

به راحتی، آخرین اخبار خودتان را به اطلاع مشتریان و مراجعین خود برسانید و با تولید مقالات، مشتری های جدید جذب نمایید.

ارائه دسترسی به منشی و کارمندان

شما می توانید یک یا چند دسترسی مختلف (با محدودیت های مورد نظرتان) برای منشی یا سایر نیروهای خود ایجاد کنید.

مدیریت سادۀ سایت

کار با سایت شما واقعاً ساده است و هر کسی از پس مدیریت آن بر خواهد آمد. با خیال راحت اینکار را به نیروهای خود بسپارید.

ایمیل اختصاصی

برای خودتان، ایمیل اختصاصی بسازید. گرفتن ایمیل از آدرسی مثل name@site.ir، حتماً روی مشتریان و مراجعین شما تاثیر مثبتی دارد.

آمارگیر پیشرفته

آمار دقیق بازدیدکننده های خود را داشته باشید. آنها چند نفر هستند، چگونه شما را پیدا کرده اند، در چه شهر یا کشوری زندگی می کنند و ...

سوالی دارید؟ منتظر تماس شما هستیم

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

تماس با نگاه وب جهت طراحی سایت