free web tracker طراحی سایت تجاری

طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی | نگاه وب

تهران - اندیشه - خیابان شاهد - مجتمع گل یاس - واحد 6

طراحی سایت تجاری

در عصری هستیم که دسترسی افراد به اینترنت از هر زمان دیگری، آسان تر شده است؛ بنابراین حضور فعال در فضای وب، نه تنها یک انتخاب بلکه یک ضرورت است. طراحی سایت تجاری بر اساس نیازهای شما و مخاطبین سایت تان معنا پیدا خواهد کرد.

طراحی سایت تجاری

در عصری هستیم که دسترسی افراد به اینترنت از هر زمان دیگری، آسان تر شده است؛ بنابراین حضور فعال در فضای وب، نه تنها یک انتخاب بلکه یک ضرورت است.

طراحی سایت تجاری بر اساس نیازهای شما و مخاطبین سایت تان معنا پیدا خواهد کرد. طراحی سایت تجاری حرفه ای مهمترین خصوصیاتی که می تواند دارا باشد این است که بر اساس نیاز مشتریان آن سایت طراحی شود و نیازهای مخاطبین را برآورده سازد. بنابراین طراحی سایت تجاری با در نظر گرفتن تمام شرایط فوق و ویژگی هایی مانند سرعت لود شدن سایت، امنیت ، بهینه سازی سایت و سئو و همچنین مباحث مربوط به گرافیک و چیدمات سایت راه حلی را ارائه می دهد که نهایتا منجر به پیشرفت و نتیجه گرفتن سایت فوق در اینترنت خواهد شد.

طراحی سایت تجاری رابطه پایاپایی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی سایت تجاری علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی ، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو ( SEO ) باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.

یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار وارد سایت شما می شود، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگبندی و طراحی سایت شما می باشد. هدف ما طراحی سایت تجاری اختصاصی حرفه ای و شیک بر اساس استانداردهای جهانی در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.

در طراحی سایت تجاری شما می توانید علاوه بر داشتن یک سایت زیبا و شکیل شرکتی ، در کنارش یک فروشگاه نیز داشته باشید که این فروشگاه دقیقا می تواند مشابه سایت دیجی کالا و بامیلو باشد و همچنین بسته به نیاز شما در صفحه اول فروشگاه به نمایش در آید و یا صفحه شرکتی . 
در این بین چیزی که حائز اهمیت است داشتن دو سایت در یک سایت می باشد که در آن شما می توانید علاوه بر ارائه خدمات خود در کنارش با همان آدرس محصولات خود را نیز به صورت کاملا دقیق و حساب شده به فروش برسانید.
سرمایه گذاری بر روی یک سایت در حالی که دو کاربری جدا از یک دیگر و البته به صورت غیر مستقیم وابسته به هم را دارا  می باشد . به مراتب ساده تر از هر چیزیست.

در طراحی سایت تجاری شما نگاه وب است که همراه شماست .

مشاوره رایگان

طراحی سایت تجاری

از شما عزیزان دعوت می شود تا از بخش نمونه کارها دیدن فرمایید