طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی وبسایت حرفه ای | نگاه وب

تهران - اندیشه - خیابان شاهد - مجتمع گل یاس - واحد 6

طراحی سایت اختصاصی

در  طراحی ما از آغاز در قالب گروه طراحی و برنامه نویسی اول نیازهای سایت شما عزیزان را برطرف می کنیم و در آخرگروهی کاملا حرفه ای و کارآمد را هم برای بخش طراحی ( UI User InterFace ) “در صورت نیاز با استفاده از تکنولوژی ReactJS و یا VUEJS ” و برای برنامه نویسی که با زبان PHP و فریم وورک قدرتمند لاراول (Laravel) و در پروژه های گسترده RealTime از زبان برنامه نویسی جدید و قدرتمند NodeJS را اماده میکنیم.

طراحی سایت اختصاصی

قطعا ما علاقه داریم تا اگر خانه ای داشتیم,خانه خود را با سلیقه و مجهز دوباره بسازیم و برای سالیان طولانی در آن زندگی کنیم. پس به شما کاربران محترم میخواهم بگویم که طراحی سایت اختصاصی دقیقا بر همین مفهوم اساس گذاری شده . البته در مطالب و مقاله های دیگر شما میتوانید در مورد طراحی سایت قالب آماده یا همان طراحی سایت ووردپرس اطلاعات مفیدی را به دست آورید و در آخر بهترین تصمیم را برای طراحی سایت معرفی خود انتخاب کنید.

امروزه بسیاری از کسب و کارها و افراد, روش طراحی سایت اختصاصی را برای خود انتخاب می نمایند, چراکه در سال های گذشته سایتی را طراحی نموده بودند که از روش طراحی سایت ووردپرس الهام گرفته بود و حالا این طراحی برای آنها قدیمی شده و یا دیگر جواب کار آنها را نمی دهد و در حال حاضر نیاز داشتن طراحی سایت اختصاصی را به خوبی احساس می کنند. البته این دسته از مشتریان عزیز ما دارای تجربه خوبی هم هستند و در نهایت طراحی سایت اختصاصی بهتری برای آنها انجام خواهند شد.

در ادامه همین مقاله طراحی سایت میخواهیم چند مزیت طراحی سایت اختصاصی در نگاه وب را برای شما بازگو نماییم :

امکان طراحی و برنامه نویسی و پیاده سازی تمامی ایده ها و خواسته ها در طراحی سایت اختصاصی

امکان گسترش سایت توسط هر برنامه نویس در طراحی سایت اختصاصی

امکان تغییر و گسترش بدون محدودیت سایت در آینده مطابق با نیازهای شما در طراحی سایت اختصاصی

و همچنین قابلیت بهینه سازی سایت (سئو) جهت داشتن رتبه بسیار عالی در گوگل در طراحی سایت اختصاصی

حتما این نکته را به خاطر داشته باشیم که بسیاری از سایت های بزرگ در دنیا چه ایرانی و چه خارجی مطمئنا از روش طراحی سایت اختصاصی استفاده نموده اند. چرا که در این روش طراحی همانطور که گفته شد امکان پیاده سازی تمامی امکانات و خواسته ها بدون محدودیت وجود دارد البته اگر طراح و برنامه نویس هم این قابلیت را داشته باشد.


در  طراحی ما از آغاز در قالب گروه طراحی و برنامه نویسی اول نیازهای سایت شما عزیزان را برطرف می کنیم و در آخرگروهی کاملا حرفه ای و کارآمد را هم برای بخش طراحی ( UI User InterFace ) “در صورت نیاز با استفاده از تکنولوژی ReactJS و یا VUEJS ” و برای برنامه نویسی که با زبان PHP و فریم وورک قدرتمند لاراول (Laravel) و در پروژه های گسترده RealTime از زبان برنامه نویسی جدید و قدرتمند NodeJS را اماده میکنیم.

در تمام مراحل شما از انجام روند طراحی و برنامه نویسی مطلع خواهید بود. در جریان این روند در مورد رنگ ها و نحوه چیدن صفحات گوناگون سایت خصوصا صفحه اصلی سایت با شما بسیارگفتگو خواهیم کرد و تجربه چندین ساله خودمان  را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا در نهایت بهترین سایت را برای شما مشتریان گرامی  طراحی و برنامه نویسی کنیم.

برای انجام طراحی سایت اختصاصی باید ۲ مقدار مورد توجه قرار گیرد که عبارتند از زمان و هزینه. عامل زمان بسیار قابل توجه است . زیرا برای ساختن هرچیزی ، شما وقت بسیاری باید صرف کنید تا در نهایت به نتیجه دلخواه خود برسید. نگاه وب باید در مورد صفحات مختلف و طراحی های دستی یا همان اسکچ صحبت کنیم و مخصوصا برای پیاده سازی یک گرافیک خوب باید از نرم افزار بسیار قدرتمند فتوشاپ هم بهره مند شویم. در نتیجه با نمایش صفحه اصلی سایت به شما میتوانیم طراحی دیگر صفحات را در نوع طراحی سایت اختصاصی ادامه دهیم تا در نهایت وارد بخش برنامه نویسی وبسایت اختصاصی شما شویم.


یکی از برتری های شرکت طراحی سایت نگاه وب و توانایی این مجموعه در طراحی سایت اختصاصی نسبت به دیگر همکاران خودمان در صنعت طراحی و برنامه نویسی سایت, خود طراحان و برنامه نویس ها میباشد. بطوریکه و برای اینکه سایت شما دقیقا همان چیزی باشد که شما انتظار آن را دارید, از طراحانی در ابتدا برای طراحی UI استفاده خواهیم نمود که در رزومه کاری خود نمونه کارهایی مانند سایت شما را طراحی نموده باشند تا با مفهوم و کارکرد سایت آشنا باشند تا در زمان و انرژی تا حد بسیار زیادی صرفه جویی کنیم. بنابراین اگر یکبار دیگر و با دقت بالاتری نمونه کارهای ما را مشاهده نمایید متوجه خواهید شد که هیچ نمونه کاری شبه به نمونه کار دیگر نیست حتی در کوچکترین بخش آن مانند منوی وب سایت.

بسیاری از نمونه کارهای دیگر که به شما پیشنهاد میکنیم برای دسترسی به آرشیو تمامی نمونه کارهای اختصاصی بر همین لینک کلیک نمایید.

بنابراین بدون شک ما در شرکت طراحی سایت نگاه وب می توانیم بهترین طراحی سایت اختصاصی را مطابق با نظر شما برایتان طراحی و برنامه نویسی نماییم. جالب است بدانید که ۸۷% مشتریان ما همان افرادی هستند که در شرکت های دیگر قرار بود تا طراحی سایت اختصاصی برایشان انجام شود این در صورتی است که متاسفانه با تغییر کدهای قالب آماده و به اسم اختصاصی باعث شده اند که این عزیزان هرگز به هدف خود نرسند.

تماس با نگاه وب جهت طراحی سایت